Omlouváme se za komplikace, ale z provozních důvodů pozastavujeme e-shop. Více naleznete zde
0
Nevíš si rady? zavolej Tomášovi
+420 739 298 056 (Po-Pá 7-16 hod.)
Nemáš ještě účet? Registruj se
  • Jednodušší objednání
  • Detailní přehled o stavu objednávek
Chci se registrovat
Přihlášení
+420 739 298 056
(Po-Pá 7-16 hod.)
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Výrobci

ACEBIKES

Nizozemská firma ACEBIKES je specialista na navrhování a vývoj inovativního příslušenství pro přepravu motocyklů, parkování a manipulaci. Ať už chcete přepravovat motocykl na přívěsu nebo jednoduše šetřit místo při skladování v garáži, ACEBIKES nabízí perfektní řešení. A manipulace je skvěle jednoduchá, stejně jako systém a celek.

Alpinestars

Alpinestars je proslulá značka v motoristickém sportu, jejíž produkty používají přední špičkoví závodníci ve světových šampionátech od závodů Formule 1, Rally, MOTO GP, Motocross a v neposlední řadě také známa "tvář" anglického pořadu Top Gear THE STIG.

Castrol

Castrol je předním světovým výrobcem, distributorem a prodejcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a souvisejících služeb pro automobily, průmysl, námořní dopravu, letectví, průzkum ropných nalezišť a těžbu ropy. Společnost má sídlo ve Spojeném království, přímo působí ve více než 46 zemích a zaměstnává přibližně 7 500 pracovníků po celém světě. Dodavatelská síť Castrolu je zastoupena ve více než 120 zemích, pokrývá 800 přístavů a je do ní zapojeno více než 2000 partnerských distributorů a agentů.
Společnost se pyšní zájmem na společném vývoji od nejlepších výrobců motocyklů.

Mazací plán Castrol

Fly Racing

Americká značka FLY voní zemí zrytou koly rychlých strojů. Během krátké doby se stala legendou. FLY to je kompletní vybavení do terénu. Moderní design s maximálním důrazem na bezpečnost ji řadí mezi TOP světové značky.

HJC

HJC navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní motorkářské přilby od počátku padesátých let minulého století. V roce 1971 firma HJC zaměřila veškerou svou pozornost na motocyklové přilby a nastavila si jednoduchý cíl poskytovat motocyklistům po celém světě vysoce kvalitní, pohodlné a cenově dostupné přilby. Tento cíl byl dosažen v průběhu devadesátých let, kdy se HJC stala nejprodávanější americkou přilbou pro motocykly, což je postavení, které si od té doby drží. Dnes jsou helmy HJC k dispozici v každém koutě světa a již delší dobu patří tato značka k jedničce na světovém trhu. Rozsah nyní zahrnuje celé spektrum typů přileb s nejširším výběrem grafiky a materiálů.

Motorex

Motorex, silná značka, která spojuje inovaci s tradicí.

Za každou silnou značkou jsou mimořádné produkty, komplexní servis a oddaní zaměstnanci. Zakladatel společnosti a průkopník Arnold Bucher začal vyrábět REX kožený a produkty pečující o podlahu v Bützbergu ve Švýcarsku v roce 1917. Rostoucí motorizace vedla ke změně v obchodních aktivitách a REX se stal MOTOREXEM v roce 1947.
Mnoho úspěchů v závodě je důkazem inovačního silového a vývojového know-how firmy MOTOREX. Ale aby byl motocyklista schopen odvodit maximální užitek, je zapotřebí více: neustálý další vývoj produktové řady, kde to má smysl, integraci poznatků získaných v závodění. Vše jde ruku v ruce na MOTOREX. Výsledkem jsou produkty, které se narodily v závodech a přinesly vám co největší přínos v každodenním životě.

Mazací plán Motorex

MOTUL

Motul je francouzská společnost vyrábějící vysoce výkonné motorové a průmyslové oleje již 160 let. Odborníci firmy Motul vyvinuli širokou škálu specializovaných produktů pro konkrétní požadavky jakékoliv sportovního stroje. Firma Motul nabízí široký sortiment produktů pro péči a ochranu dvou- a čtyř-taktních motorů vašich motocyklů od motorového oleje 300V přes chladicí kapaliny, brzdové kapaliny, prostředky k čištění řetězů a přísady až po tlumičové oleje. Jeden produkt – jeden výsledek – větší nadšení.

Mazací plán Motul

Oxford

Společnost Oxford Products Ltd (OXFORD) byla založena v roce 1973 a je předním světovým dodavatelem produktů pro motocykly a jízdní kola. Obrovská škála výrobků zahrnuje vše, co dělá život na motocyklech lepší: od oblečení a přileb až po příslušenství, zámky, zavazadla a v neposlední řadě dnes již legendární vyhřívané rukojeti. Tyto vedoucí produkty na trhu jsou navrženy týmem aktivních nadšenců a zkušených techniků, kteří sídlí v ústředí společnosti v Oxfordshire ve Velké Británii.

Repsol

Španělská firma sídlící v Madridu patří mezi špičky v oboru.
Dlouholeté zkušenosti společnosti Repsol v oblasti konkurence a její odhodlání výzkumu v technologickém centru Repsol znamenají, že mohou zajistit, aby produkty, jako jsou jejich maziva, měly zaručenou úroveň kvality. Tato zkušenost v oblasti konkurence a mazacích technologií se promítá do motorů v soukromých vozidlech. 20-leté partnerství mezi Repsol a Honda v MotoGP, nejúspěšnější aliance v historii mistrovství světa, umožnilo vytvořit mazivo pro šampiony, které vychází ze zkušeností získaných v nejnáročnější sérii testů.

Mazací plán Repsol

Restless

Česká značka s tradicí na všech západoevropských trzích, zabývající se vývojem a vlastní výrobou motopříslušenství.
Motocyklové doplňky RESTLESS jsou hlavní produkcí šicí dílny v Opavě. Malý, ale ambiciózní tým se již téměř dvě desítky let snaží zpříjemnit vhodnými doplňky Vaše zážitky při jízdě na dvou kolech.
Značkové oděvy RESTLESS jsou zhotovovány z funkčních materiálů nejmodernějších technologií a ve výborné kvalitě zpracování.

Shark

S více než 25 lety zkušeností s výrobou motocyklových přileb, není divu, že se Shark rychle stává jedním z nejvýznamnějších značek na světě. V současné době obchoduje ve více než 45 zemích světa a Shark zaměstnává více než 600 lidí a nadále působí z hlavního sídla společnosti v Marseille ve Francii. Jejich touha prosadit technické hranice za účelem vytvoření inovativních produktů zůstává dodnes i přes tuto kolosální úroveň expanze. Shark vždy věřil v zdokonalování svých produktů pomocí nejmodernějších testovacích přístrojů a závodníků z nejprestižnějších světových šampionátů. Se jmény, jako jsou Carl Fogarty, Randy De Puniet a Scott Redding je snadné pochopit, proč se helmy Shark stávají standardní značkou pro mnoho motorkářů po celém světě. Tento vývoj díky závodům vedl Shark nejen k soustředění na komfort a inovace, ale nakonec k soustředění na bezpečnost. Celá řada helem Shark je a vždy byla postavena tak, aby překonala současné bezpečnostní normy. Všechny současné modely integrálních nebo výklopných přileb dosáhly v nezávislých testech bezpečnosti SHARP buď hodnocení 4 nebo 5 hvězdiček.

Doprava zdarma
při nákupu nad 4 000 Kč
Dodání do 2 dnů
při objednávce do 14:00
Velikost vyměníme do 14 dnů
a na naše náklady
Sami jsme motorkáři
Motorkám fakt rozumíme
Novinky a akce do e-mailu
“Buď první, kdo ví o speciálních slevách a tajných akcích”
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
#speedmoto na Instagramu
Kombinéza Marca Marqueze po pádu. Jel jako po másle 😁
#marcmarquez #marcmarquez93 #level7 #alpinestars #alpinestarssuit #suit
#alpinestarstop #eicma2018 #speedmoto HJC RPHA 70 Forvic MC5
#hjcrpha70 #hjc #hjchelmets #speedmoto Schuberta E1 Rival Přilba pro tvoje GEESO
#schuberthhelmet #schuberthe1 #madeingermany #bmwgs #speedmoto
Buďme v kontaktu
Přijeď si vybavení vyzkoušet

Slezská 178
747 27 Kobeřice (okres Opava)

Zobrazit na mapě

Otevírací doba:
Po-Pá 7-16 hod.
So a Ne zavřeno

Budova
Platby
Heureka